Onze netwerkoplossingen bieden communicatie via EtherNet/IP met CIP-veiligheid of PROFINET met PROFIsafe
Met ProNet van Fortress kunnen Fortress-apparaten en niet Fortress-apparaten hun I/O omgezet worden op PROFINET- of EtherNet/IP-netwerken. Informatie over veiligheid wordt uitgewisseld met behulp van PROFIsafe of CIP-Safety. De proNet module kan worden geconfigureerd voor standalone besturingsfunctionaliteit, om externe apparaten te voeden via snelkoppelingen of als onderdeel van een amGardpro vergrendelingseenheid.
Configureerbaarheid is de kern van onze oplossingen, waardoor onze partners oplossingen kunnen ontwerpen die voldoen aan hun industriële eisen, van het integreren van externe veilige en niet-veilige I/O zoals lichtschermen, activeringsschakelaars of torenlampen, of standaard aangesloten vergrendelingen met drukknopbediening.
Al deze componenten kunnen rechtstreeks aangesloten worden op de PLC en zo dienen er geen I/O kaarten voor de PLC meer gebruikt worden.
Ethernet/IP & CIP Safety or PROFINET & PROFIsafe Deursloten
– Minimise wiring time
– Dual Channel Safety Inputs
– Direct PLC Connection
– Configurable connectors
Profisafe Safety I/O Module
– Integreren van standaard- en Safety in-en outputs
– Cat. 4 PLe SIL
– Elke I/O module kan tot drie Dual Channel veiligheidsingangen bevatten voor apparaten zoals veiligheidslichtschermen, vrijgave schakelaars, veiligheidsvergrendelingen of een noodstop.
– 40 niet-veilige ingangen en uitgangen zoals drukknopbedieningen, controlelampjes, lampen en schakelaars.
Connectie Externe Safety of Niet-Safety Componenten
Integreer externe I/O in veilige of niet-veilige apparaten, zoals lichtschermen, activeringsschakelaars, vergrendelingen of sensoren en nog veel meer
met maximaal drie dubbel kanaals veiligheidsingangen.
Modulaire drukknopbedieningen op maat van uw toepassing
Drukknopbedieningen kunnen worden geconfigureerd in een grote verscheidenheid van ontwerpen. Dit gaat van verticale stapels die inline zitten met rechtopstaande afschermingen of in een vierkant die op een geschikte plaats kan worden geïnstalleerd.
De Fortress montageoplossingen bieden de flexibiliteit om op elk vlak oppervlak te installeren en oplossingen te creëren die aanzienlijke kostenbesparingen opleveren voor installatie, bedrading en validatie.
Industrial Acces Contol - FRANK
– Loggen van alle toegangsgebeurtenissen
– Totale tijd van stilstand wordt in kaart gebracht
– Productiviteitsanalyse
– Toegankelijkheid voor geautoriseerd personeel
– Bestaande RFID kaarten
Alternatief Siemens IO-Modules
De Fortress IO-modules kunnen een uitstekend alternatief bieden om safety IO en non-safety IO tot bij de PLC te brengen.
Momenteel zijn de levertijden van de Siemens IO-modules uitermate lang en kan men bepaalde machines niet afwerken.
Met dit modulaire systeem kan u al uw externe producten connecteren met de PLC. Als het nu gaat om nieuwe of bestaande machines.
RSK Safety Keys
De RFID Safety Key (RSK) van Fortress is een compacte sleutelkast die kan fungeren als een op zichzelf staand sleutelstation of kan worden geïntegreerd in een Fortress amGardpro vergrendeling.
Bedraad of communicatie via een PROFINET/PROFIsafe of Ethernet/IP/CIP netwerken.
De RFID-personeelssleutel werkt als een proactieve blokkeringsfunctie om operators te beschermen tegen onverwacht opstarten wanneer zij een beveiligde ruimte betreden om toegang te verkrijgen tot het gehele lichaam.
Maar… hoe kunt u ervoor zorgen dat een medewerker de sleutel uittrekt voordat hij de ruimte betreedt?
Het gedwongen uittrekmechanisme detecteert wanneer een sleutel wordt losgelaten met behulp van RFID-sleutelbewaking. Zo kan worden gecontroleerd wanneer toegang is toegestaan.
Contact Us
Hebt u een vraag of een toepassing. Aarzel dan niet om ons te contacteren. Wij helpen u graag.
Contact